Піч опалювальна конвекційна Viterm з варильною поверхнею з потужністю 25 кВт, опалює приміщення до 250 квадратних метрів.
Вся продукція, яка відповідає ГОСТам, гарантовано має високу якість виготовлення та виконана з високоякісної сировини.
При виготовленні котлів використовується жароміцна сталь. Застосування жароміцної сталі є запорукою зносостійкості та міцності печі-булер'яну Viterm.
Дана Піч опалювальна конвекційна призначена для спалювання будь-якого виду палива, брикети, дрова (сухі та вологі), тріска, тирса та побутові відходи. Іншими словами, піч-утилізатор.
За рахунок 16 конвекційних труб збільшується його ККД до 89%. Тривалість горіння на одному завантаженні складає до 4-8 годин.
Розміри (Д * В * Ш) - 950 х 800 х 470 мм.
Саль жароміцна - 3мм
Довжина дров – до 950мм
Вага – 95 кг.
Забарвлення корпусу - жароміцна фарба.
Пекти має конвекційні канали для ефективного теплообміну повітря в приміщенні.
До базової комплектації печі-булер'яна "VITERM" входить:
- Піч опалювальна конвекційна у зібраному вигляді;
- знімний короб для збору золи;
- шиберна заслінка;
- колосникові грати;
- Гарантійний талон, інструкція експлуатації до котла.
Доставка
Доставка замовлень здійснюється по всій території України. Відправлення замовлень провадиться в строк від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, за наявності товару на складі.
Товар поставляється за передоплатою, або на умовах оплати післяплатою. Тобто оплата проводиться після отримання товару. Поштові послуги з переказу платежу (відсоток перевізника за доставку грошей від покупця продавцю) клієнт оплачує додатково. Вартість переказу післяплати 2% від суми.
Якщо відкривши оплачену посилку, Ви виявили, що замовлені товари Вам не підходять, ви можете повернути або обміняти їх.
Способи доставки:
― Самовівоз
- Доставка кур'єром
― МістЕКСПРЕС
― НОВА ПОШТА
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viterm |
| Страна производитель | Украина |
| Номинальная мощность | 25 Вт |
| Коэффициент полезного действия | 87 % |
| Объем камеры сгорания | 80 л |
| Облицовочный материал печи-камина | Металл |
| Виды твердого топлива | Дрова, Щепа, Опилки, Пеллеты, Брикеты, Кора, Торф, Горючие сланцы |
| Расположение печи-камина | Любое |
| Излучение тепла | Трехстороннее |
| Тип топки | Закрытая |
| Материал топки | Сталь |
| Водяной контур | Нет |
| Камера двойного сгорания | Да |
| Сжигания топлива на колосниковой решетке | Да |
| Система чистого горения | Да |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Цвет | Черный |
| Вес | 95 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 470 мм |
| Высота | 800 мм |
| Глубина | 950 мм |
| Диаметр дымохода | 120 мм |
| Ширина топочной дверцы | 200 мм |
| Высота топочной дверцы | 220 мм |
- Цена: 20 185 ₴






