Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кімнатний термостат призначений для автоматичного регулювання температури приміщення за допомогою увімкнення і вимикання котла.
Термостат є надійним і простим у обслуговуванні.
Регулятор можна використовувати для різних видів опалення.
Підключення термостата може зекономити до 15 відсотків пального.
Програмований термостат Thermo Alliance ТА-2701Wi-Fi підключається до котла за допомогою кабелю і керує процесами кл/відкл приладу з "Сухого Каналу".
Блок кімнатного термостата використовується як графічний інтерфейс користувача для визначення і контролю температури в приміщенні.
З’ єднання не включає в себе комплект поставок продукції.
Функція Wi-Fi дозволяє дистанційно керувати пристроями за допомогою мобільного засобу Thermo Alliance Smart.
Технічні характеристики- Бренд Thermo Alliance
- Виробництво Китаю
- Габарити виробів (ВШХГ), мм 88х138х30
- підключення з мережею 220V AC ~ 50Hz (Wi-Fi)
- Робоча температура, °С -10...+50
- Керування Сенсорним
- Чутливість вимірювання Температура (калибровка) (-3/+3)
- Матеріал корпусу ABS (пластик)
- Чутливість к Температура (вкл/викл котла) (+/- 0.5)
- Вага, кг 0.247
- Електропіт 220В
- Гарантія 24 мес.
- Клас електричного захисту IP20
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermo Alliance |
| Страна производитель | Китай |
| Вид терморегулятора | Программируемый |
| Тип монтажа терморегулятора | Накладной |
| Дисплей | Да |
| Вес | 1 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Управление | Удаленный доступ |
| Интерфейс | Беспроводной |
| Голосовое управление | Нет |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 138 мм |
| Высота | 88 мм |
| Ширина | 30 мм |
- Цена: 3 350 ₴





