Піч опалювальна конвекційна Viterm з варильною поверхнею з потужністю 6 кВт, опалює приміщення до 65 квадратних метрів.
Вся продукція, яка відповідає ГОСТам, гарантовано має високу якість виготовлення та виконана з високоякісної сировини.
При виготовленні котлів використовується жароміцна сталь. Застосування жароміцної сталі є запорукою зносостійкості та міцності печі-булер'яну Viterm.
Дана Піч опалювальна конвекційна призначена для спалювання будь-якого виду палива, брикети, дрова (сухі та вологі), тріска, тирса та побутові відходи. Іншими словами, піч-утилізатор.
За рахунок 14 конвекційних труб збільшується його ККД до 89%. Тривалість горіння на одному завантаженні складає до 4 годин.
Розміри (В * Д * Ш) - 630 х 550 х 360 мм.
Саль жароміцна - 3мм
Довжина дров – до 500мм
Вага – 35 кг.
Забарвлення корпусу - жароміцна фарба.
Пекти має конвекційні канали для ефективного теплообміну повітря в приміщенні.
До базової комплектації Піч опалювальна конвекційна "VITERM" входить:
- Піч опалювальна конвекційна у зібраному вигляді;
- знімний короб для збору золи;
- шиберна заслінка;
- Гарантійний талон, інструкція експлуатації до котла.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viterm |
| Страна производитель | Украина |
| Номинальная мощность | 6 Вт |
| Коэффициент полезного действия | 87 % |
| Облицовочный материал печи-камина | Металл |
| Виды твердого топлива | Дрова, Щепа, Опилки, Пеллеты, Брикеты, Кора, Торф, Горючие сланцы |
| Расположение печи-камина | Любое |
| Излучение тепла | Четырехстороннее |
| Тип топки | Закрытая |
| Материал топки | Сталь |
| Водяной контур | Нет |
| Камера двойного сгорания | Да |
| Сжигания топлива на колосниковой решетке | Да |
| Система чистого горения | Да |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Цвет | Черный |
| Вес | 35 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Мощность номинальная | 6 кВт |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Способ установки | Напольный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 360 мм |
| Высота | 630 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Диаметр дымохода | 110 мм |
| Ширина топочной дверцы | 200 мм |
| Высота топочной дверцы | 220 мм |
- Цена: 6 875 ₴





