Піч опалювальна конвекційна Viterm з варильною поверхнею з потужністю 15 кВт, опалює приміщення до 150 квадратних метрів.
Вся продукція, яка відповідає ГОСТам, гарантовано має високу якість виготовлення та виконана з високоякісної сировини.
При виготовленні котлів використовується жароміцна сталь. Застосування жароміцної сталі є запорукою зносостійкості та міцності печі-булер'яну Viterm.
Дана піч-булер'ян призначена для спалювання будь-якого виду палива, брикети, дрова (сухі та вологі), тріска, тирса та побутові відходи. Іншими словами, піч-утилізатор.
За рахунок 16 конвекційних труб збільшується його ККД до 89%. Тривалість горіння на одному завантаженні складає до 4 годин.
Розміри (Д * В * Ш) - 740 х 640 х 360 мм.
Саль жароміцна - 3мм
Довжина дров – до 600-620мм
Вага – 56 кг.
Забарвлення корпусу - жароміцна фарба.
Пекти має конвекційні канали для ефективного теплообміну повітря в приміщенні.
До базової комплектації печі-булер'яна "VITERM" входить:
- Піч опалювальна конвекційна у зібраному вигляді;
- знімний короб для збору золи;
- шиберна заслінка;
- Гарантійний талон, інструкція експлуатації до котла.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viterm |
| Страна производитель | Украина |
| Номинальная мощность | 15 Вт |
| Коэффициент полезного действия | 87 % |
| Объем камеры сгорания | 45 л |
| Облицовочный материал печи-камина | Металл |
| Виды твердого топлива | Дрова, Щепа, Опилки, Пеллеты, Брикеты, Кора, Торф, Горючие сланцы |
| Расположение печи-камина | Любое |
| Излучение тепла | Трехстороннее |
| Тип топки | Закрытая |
| Материал топки | Сталь |
| Водяной контур | Нет |
| Камера двойного сгорания | Да |
| Сжигания топлива на колосниковой решетке | Да |
| Система чистого горения | Да |
| Цвет | Черный |
| Вес | 56 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 360 мм |
| Высота | 640 мм |
| Глубина | 740 мм |
| Диаметр дымохода | 115 мм |
| Ширина топочной дверцы | 200 мм |
| Высота топочной дверцы | 220 мм |
- Цена: 9 955 ₴




