Піч опалювальна конвекційна Viterm з варильною поверхнею з потужністю 12 кВт, опалює приміщення до 120 квадратних метрів.
Вся продукція, яка відповідає ГОСТам, гарантовано має високу якість виготовлення та виконана з високоякісної сировини.
При виготовленні котлів використовується жароміцна сталь. Застосування жароміцної сталі є запорукою зносостійкості та міцності печі-булер'яну Viterm.
Дана Піч опалювальна конвекційна призначена для спалювання будь-якого виду палива, брикети, дрова (сухі та вологі), тріска, тирса та побутові відходи. Іншими словами, піч-утилізатор.
За рахунок 16 конвекційних труб збільшується його ККД до 89%. Тривалість горіння на одному завантаженні складає до 4годин.
Розміри (Д * В * Ш) - 680 х 600 х 360 мм.
Саль жароміцна - 3мм
Довжина дров – до 620мм
Вага – 50 кг.
Забарвлення корпусу - жароміцна фарба.
Пекти має конвекційні канали для ефективного теплообміну повітря в приміщенні.
До базової комплектації печі-булер'яна "VITERM 12" входить:
- Піч опалювальна конвекційна у зібраному вигляді;
- знімний короб для збору золи;
- шиберна заслінка;
- Гарантійний талон, інструкція експлуатації до котла.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viterm |
| Страна производитель | Украина |
| Номинальная мощность | 12 Вт |
| Коэффициент полезного действия | 87 % |
| Виды твердого топлива | Дрова, Щепа, Опилки, Пеллеты, Брикеты, Кора, Торф |
| Расположение печи-камина | Отдельно стоящее |
| Излучение тепла | Четырехстороннее |
| Тип топки | Закрытая |
| Материал топки | Сталь |
| Водяной контур | Нет |
| Камера двойного сгорания | Да |
| Сжигания топлива на колосниковой решетке | Да |
| Система чистого горения | Да |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Вес | 56 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Вид топлива | Твердое |
| Назначение печи | Отопительно-варочная |
| Выносная топка | False |
| Наличие встроенного теплообменника | True |
| Наличие стекла в дверце | False |
| Расположение печи | Любое |
| Теплоемкость печи | С средней теплоемкостью |
| Отделка печи | Облицовка металлом |
| Толщина материала топки | 3 мм |
| Парогенератор | False |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 360 мм |
| Высота | 600 мм |
| Глубина | 680 мм |
| Диаметр дымохода | 115 мм |
| Ширина топочной дверцы | 200 мм |
| Высота топочной дверцы | 220 мм |
| Комплектация | |
| Зольник | Да |
| Корзина для дров | Нет |
| Каминный набор | Нет |
| Инструкция по эксплуатации | Да |
- Цена: 9 009 ₴





