Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Три ступені потужності, вбудований насос Grundfos, розширювальний бак 7 л. Zilmet, автоматичний повітровідвідник, датчик тиску, запобіжний клапан, мідні фітинги, дублюючий контактор, термостат IMIT 0-90 градусів, захист від перегріву, термоманометр IMIT, можливість підключати зовнішній пристрій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenko |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 20 кг |
| Вид пального | Електрика |
| Потужність номінальна | 3 кВт |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 14 430 ₴




